HABER

Genç MÜSİAD’dan Van TSO Genç Girişimcilere Ziyaret 02 Aralık 2017

Genç MÜSİAD’dan Van TSO Genç Girişimcilere Ziyaret

Van Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Genç MÜSİAD) heyeti Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) Genç Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti.

Genç MÜSİAD Van İl Başkanı M. İsa Deniz beraberinde yardımcısı Burak Gültepe ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Van Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu’na ziyarette bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette. Van TSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı E. Görsel Görmen, başkan yardımcıları Necip Oflas ile M. Seyhan Demir ve kurul üyeleri Oğuz YörükSezer Bayramoğlu ve Metin Gülpınar’da hazır bulundular. 


Daha çok kent ekonomisinin konuşulduğu ziyarette, gençlerin iş hayatındaki yeri ve enerjilerinin üretime dönüştürülebilmesi noktasında yapılması gereken konular hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. 


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Van TSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı E. Görsel Görmen de, daha iyi noktalara geleceklerine vurgu yaparak, birlikte hareket etmenin önemine değindi. Tüm sektörlerin el ele vererek, bir çok yatırımı gerçekleştirebileceklerini anlatan Görmen, Genç MÜSİAD ile her türlü çalışmanın içerisinde yer alacaklarını kaydetti. 

Hafıziye Mah Kazım Karabekir Cad Yeşilyurt İş Merkezi Kat. 3 No. 6, 65100 İpekyolu/Van (0432) 216 36 11 (0432) 216 36 11
2017 © GENÇ MÜSİAD VAN Tüm Hakları Saklıdır VTEK BİLİŞİM